Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий складський ящик PP — сім розмірів від 200х150 до 800х600 мм під будь-яку полицю і номенклатуру на виробничій ділянці. Хаос з деталями на ділянці — це не проблема людей, це проблема відсутності правильної тари. PP стійкий до масел і технічних рідин.
Штабелюються і вкладаються. Виробляємо і відвантажуємо з 2008 року, зі складу в Києві.
Скажіть розміри — підберемо і уточнимо наявність.
Постійний склад у Києві. Договір, безготівковий розрахунок з ПДВ. Відвантаження день в день.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Gamma |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри зовнішні | |
| Зовнішня довжина | 400 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня висота | 120 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 170 мм |
- Ціна: 412 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч


