Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для складів де великі відстані переміщення і висота стелажів 5 м — оператор стоїть на платформі і їде разом зі штабелером.
Чому цейПлатформа оператора — для складів більше 50 м довжиною де ходити пішки з кожним паллетом занадто повільно.
1600 кг підйом на 5000 мм — верхній ярус складів з висотою стелажів до 5 м.
EP ES16-RS — авторизований сервіс EP Equipment в Україні, запчастини в Києві.
Самохідний привід — не треба штовхати, швидкість до 6 км/год.
Умови поставки| Вантажопідйомність | 1 600 кг |
| Висота підйому | 5 000 мм |
| Платформа оператора | Так |
| Тип | Самохідний електричний |
В наявності на складі в Києві. Відправка Новою Поштою в день замовлення. Договір, безготівковий розрахунок з ПДВ. Гарантія 12 місяців, авторизований сервіс.
Телефонуйте: +380 67 461-65-64 (Юрій) — підберемо під ваш склад, уточнимо наявність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EP Equipment |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 1600 кг |
| Висота підйому | 5000 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Центр ваги | 500 мм |
- Ціна: 539 000 ₴
- Спосіб упаковки: Вся техніка йде упакована, із заправленою гідравлікою. Все, що потрібно для початку роботи - встановити рукоятку вертикально.


