Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM PTE15Q2-A 30 Аг — та сама самохідна рокла GTM але з батареєю на 50% більшої ємності: 30 Аг замість стандартних 20 Аг. Якщо на вашому складі стандартної версії не вистачає до кінця зміни або потрібна двозмінна робота без зарядки між змінами — це вирішення. 1500 кг, вили 1150 мм, вбудована зарядка від 220V. Гарантія 12 місяців.
Підходить для: інтенсивних складів де 8-годинна зміна і стандартних 20 Аг не вистачає, або для двозмінного режиму.
Телефонуйте: +380 67 461-65-64 (Юрій). Уточнимо наявність, договір і ПДВ.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Тип | Електровізки |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Центр ваги | 600 мм |
| Висота підйому | 200 мм |
| Власна вага | 131 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 20 Аh |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1160 мм |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 540 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Висота вил | 190 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Название для документов | Візок електричний 1,5т/1150мм (рокла) батарея Li-ion 24В/20Аг/Basic |
- Ціна: 69 459 ₴









