Новинка

Поліборт пластиковий PC800 палетний борт 1200×800 мм для піддонів
- Готово до відправки
- Код: PB800
2 085 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 4 999 ₴
+380 (67) 461-65-64
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліборт палетний борт PC800 PC600 — перетворює плоский піддон на закритий контейнер за 30 секунд. Вантаж не зміщується при транспортуванні без стрейча. PC800 під палету 1200х800 мм, PC600 під палету 800х600 мм. Знімається і зберігається компактно. HDPE первинний, термін служби 5+ років.
Купуєте піддони у нас — поліборт берете тут же. Є на складі в Києві.
Постійний склад у Києві. Договір, безготівковий розрахунок з ПДВ. Відвантаження день в день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрпласт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал палети | Пластик |
| Тип за можливістю введення вилкового захвату | Чотирьохзаходня |
| Допустиме статичне навантаження | 1500 кг |
| Допустима динамічне навантаження | 800 кг |
| Одноразова палета | Ні |
| Власна вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1213 мм |
| Ширина | 813 мм |
| Висота | 225 мм |
- Ціна: 2 085 ₴
- Спосіб упаковки: без пакування





