Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термовставка ізотермічна N6423 N6428 N6433 N6442 — перетворює стандартний конусний ящик серії N на ізотермічний контейнер за 10 секунд без інструментів. Не потрібен окремий термоконтейнер з власним зберіганням і власною ціною. Якщо є ящики N — вставка це апгрейд того що вже є.
PUR або EPP, харчовий клас, не кришиться, миється. Утримує температуру 4–8 годин з акумулятором холоду. Виймається окремо — ящик миється без обмежень. Виробляємо і відвантажуємо з 2008 року.
Уточніть серію вашого ящика — підберемо вставку і відвантажимо.
Постійний склад у Києві. Договір, безготівковий розрахунок з ПДВ. Відвантаження день в день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрпласт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Термобокс |
| Об`єм | 34 |
| Вага | 500 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 53 см |
- Ціна: 610,74 ₴




Відправка з 16 травня 2026